Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 4774
  • Автор: vico
  • Дата: 13-01-2015, 17:20
13-01-2015, 17:20

Цікаве про новинки манікюру

Категория: Новости Компании "Виктори"

Сучасний ритм нашого життя та прогресивний фемінізм диктують свої правила: сьогодні кожна жінка повинна виглядати ідеально від кінчиків нігтів до кінчиків волосся. Однак враховуючи той факт, що ми спеціалізуємося на нігтьовій індустрії, то в сьогоднішній статті поділимося новинками манікюру. Про те, яка форма, колір та дизайн нігтів модний у 2015, розкажуть фахівці київських салонів краси.


 

Цікаве про новинки манікюру


 

Колір та декор нігтів

Найбільш актуальними залишаються всі відтінки червоного кольору: від коралового і червоного до винного та теракотового. Світлі пастельні відтінки та французький манікюр також у пошані, тому як являються універсальними кольорами, які підходять під будь-яке вбрання. Креативний декор в розумних межах також вітається, однак тут головне не перестаратися і не перетворити нігті у «квітучу галявину».


Форма і довжина нігтів

Короткі нігті та нігті середньої довжини залишаються актуальними і в 2015 році, тому як природність завжди у моді. Класична овальна на мигдалеподібна форма нігтів на піку популярності. Шанувальницям нарощених нігтів турбуватись не варто — гелеві та акрилові нігті вже ще актуальні.

В 2015 році варто приділити увагу нігтям середньої довжини із гарною, чіткою формою. Довгі геометричні форми вже не актуальні, однак загострена форма на довгих нігтях вітається.


 

Цікаве про новинки манікюру


 

Самими модними лаками будуть матові лаки яскравих відтінків, які створені спеціально для сміливих жінок. Також в манікюрі можуть бути присутні прикраси, блиски та стрази.


Короткі нігті, покриті прозорим лаком або створені в стилі френч — найактуальніші у 2015! В особливих випадках доречно використовувати червоні відтінки лаку. На свята можна створити мальований манікюр. Найбільш актуальними стануть геометричні та абстракційні малюнки, а також стрази, наклейки, та покриття омбре. Акваріумний манікюр не залишає своїх позицій.


 

Цікаве про новинки манікюру


 

Нарощування гелем також актуальне, одна нарощенні нігті стануть набагато коротшими. Новинкою у манікюрному мистецтві стала ексклюзивна послуга зміцнення нігтьової пластини гелем. Таку послугу надають київські салони у випадку, коли свої нігті не відрізняються правильною формою або мають інші дефекти.


У 2015 актуальними є процедуру СПА-манікюру, сольовий арома-плініг рук, маски, ванни та багато іншого, що допоможе зробити природньо-доглянутими та гарними. Адже у 2015 році природність понад усе.


Приєднатись до команди професійних майстрів нігтьової справи та навчитись нарощуванню нігтів ви можете, звернувшись до навчального центру «Вікторі». Професійні майстри манікюру проводять курси навчання манікюрному мистецтву кожного року, графік навчання ви знайдете на сайті компанії. А придбати всю необхідну продукцію для створення модного манікюру у 2015 ви завжди можете у нашій інтернет крамниці. Тут ви знайдете всі можливі актуальні у 2015 відтінки кольорових лаків, які створені відомими американськими компаніями, відрізняються високою якістю та мають необхідні сертифікати.


 

Цікаве про новинки манікюру


 

Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!

 


"Виктори" рекомендует.
фартуки для мастеров ногтевого сервиса

Практичные и удобные фартуки для мастеров маникюра (ногтевого сервиса).

Продуманный дизайн и материал - для Вашего удобства и стильного вида в работе.

Мастера, которые работают в комфорте - получают удовольствие от своей работы, а клиенты всегда остаются благодарными и возвращаются вновь :)

Стоимость: 339 грн (розница)

Купить удобный фартук.

г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"