Главная > Новости Компании "Виктори" > Львівський майстер-клас від Готри Олесі

Львівський майстер-клас від Готри Олесі


1-07-2011, 17:17. Разместил: vico

Майстер-клас м.Львів 28.04.11

28 квітня у м.Львові відбувся довго очікуваний майстер-клас від викладача компанії "Вікторі" на Західній Україні Готри Олесі.

 Майстер-клас тривав цілих 6 годин, протягом яких до уваги майстрів були представлені найпопулярніші і затребувані техніки гелевого і акрилового моделювання від компаній EzFlow Nail Systems і IBD Professional Nail Systems.
 
В першій половині майстер-класу Олеся приділила увагу тонкощам і нюансам френч-моделюванню нігтів з використанням традиційної системи акрилів і революційною системою для френч-моделювання High Definition, техніці внутрішнього акрилового дизайну. Друга половина майстер-класу пройшла в роботі з гелевими системами. Майстрам була представлена уся техніка роботи з біо-гелями Soak Off, подовження нігтьового ложа камуфлюючими гелями - "ідеальний френч", гелеві дизайни.

Протягом усього майстер-класу майстри задавали величезну кількість важливих і цікавих питань, на які викладач з задоволенням відповідала, приділивши увагу кожному.

 По закінченню майстер-класу усім учасникам були видані іменні дипломи і рекламна продукція від компанії "Вікторі".Вернуться назад