Главная > Новости Компании "Виктори", украинская версия > Переваги використання гель-лаку в манікюрі

Переваги використання гель-лаку в манікюрі


16-01-2015, 14:27. Разместил: vico

 

гель-лак в манікюрі


Якщо запитати жінок, які вже спробували манікюр з використання гель-лаку, то вони переконливо скажуть, що на відміну від звичайного лаку, гелеве покриття має ряд переваг. Серед них і мінімальні часові витрати (на відміну від процедури нарощування), і економія, і висока стійкість та збереження первинного вигляду, і захист нігтів від зовнішнього впливу і багато чого іншого. Тож сьогодні ми вирішили розглянути всі переваги гель-лаку більш детально і поділитися своїми знаннями з нашими шановними читачами.


Почнемо з того, що доволі часто в інтернеті можна зустріти матеріали, в яких описують шкідливий вплив гель-лаків та їх руйнівні властивості на нігті, схожі з впливом акрилу чи гелю. Однак ця інформація не є вірною, адже фахівці нігтьової індустрії впевнені, що якісні гель-лаки, при правильному використанні ніколи не нашкодять нігтям. Тобто шкоду наносять не самі гелеві лаки, а знехтування технікою покриття та видалення їх. Тож пропонуємо вам більш детально розібратись, як правильно, і головне безпечно використовувати гель-лаки, аби результат приніс лише задоволення.

Інструкція з використання гель-лаку в манікюру


гель-лак в манікюрі


 

Підготовчий етап

1.Особливість гель-лаків полягає у тому, що перед їх нанесенням вам не потрібно запилювати ніготь. Єдине, що варто зробити — легенько пройтися по поверхні нігтьової пластини м’якою полірувальною пилкою (наприклад, Pro Shine від EzFlow). Цей крок дозволить гелевому покриттю міцно скріпитися із нігтем і забезпечить довговічність манікюру. Грубі пилки використовувати не можна, оскільки вони травмують ніготь і сприяють проникненню речовин із лаку всередину нігтя.


2.Щоб уникнути пересушування нігтя ацетоном, радимо вам використовувати спеціальний знежирювач (SECHE PREP). Зверніть увагу, що у кожного виробника гель-лаків, як правило, є подібний засіб.


3.Після виконання гігієнічного манікюру та знежирення нігтьової пластини варто нанести на нігті прозоре базове покриття (SECHE BASE), яке дозволяє зробити поверхню нігтя більш гладкою та заповнити найменші нерівності. Цей крок дає можливість наносити лак максимально рівномірно. Крім того, базове покриття захищає ніготь від проникнення в нього кольорового пігменту.


4.Після цього ніготь варто помістити в ультрафіолетову лампу (1 хвилини) або LED- апарат (30 секунд).

 

гель-лак в манікюрі

 

Основний етап

1.По завершенні підготовчого етапу слід нанести гель-лак. Радимо вам звернути увагу на гель-лаки таких відомих брендів, як TruGel від EzFlow, Just Gel Polish від IBD, гелевый лак ProGel від SuperNail, та гель-лак Gelish Harmony, які мають широку кольорову палітру та відрізняються неймовірною стійкістю. Кількість кольорових шарів залежить від бажаного кольору по закінченні процедури. Тож якщо ви хочете створити буденний варіант манікюру, то достатньо наносити гель-лак в один-два шари. Для більш яскравого вигляду нігтів гелеве покриття наносять в три шари.

 

2.Кожен шар покриття полімеризують в ультрафіолетовій лампі (2 хвилини) або в LED-апараті (30 секунд).

 

3.Варто зазначити, що манікюр з гель-лаком має особливе фінішне покриття — топ (SECHE ULTRA-V), який також присутній в лінійці кожного виробника. Його також полімеризують в ультрафіолетовій лампі.

 

4.На завершення процедури необхідно видалити липкий шар, який утворюється на поверхні після полімеризації. Для цього варто скористатись серветкою або спонжем без ворсової основи або використати спеціальний засіб для видалення липкого шару (Cleanser Plus від IBD).

Ось і все! За 20-30 хвилин роботи ви отримуєте стійкий манікюр, який буде триматись до двох тижнів.

 

гель-лак в манікюрі


Щодо видалення гель-лаку, то тут треба використовувати спеціальний засіб – ремувер, який не нашкодить вашим нігтям і швидко видалить гелеве покриття. Ремувером пропитують ватний диск, після чого прикладають його до нігтя, обертають кожен палець фольгою, а через 15 хвилин знімають залишки лаку апельсиновою паличкою.


Всі необхідні засоби для створення манікюру з гель-лаком ви можете придбати в нашій інтернет-крамниці. Висока якість та приємні ціни продукції, без сумнівів, вас порадують.


гель-лак в манікюрі


гель-лак в манікюрі

 


Вернуться назад