Главная > Фотогалерея "Дизайн ногтей", украинская версия > Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша)

Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша)


24-05-2015, 08:20. Разместил: vico

Багатьом сучасним жінкам знайомі такі процедури, що пропонують салони краси, як гелеве покриття нігтів, парафінотерапія та дизайн в стилі «френч». Однак далеко не усі з жінок наважуються записатись до майстра манікюру, вважаючи, що зробити будь-який манікюр можна і самостійно. Оцінити всі переваги салонного манікюру та розглянути особливості найбільш актуальних послуг по догляду за нігтями ми пропонуємо в нашій сьогоднішній статті.

 

Послуга покриття нігтів гель-лаком лаком На протязі декількох років найбільш популярною послугою в салонах краси є манікюр, виконаний гелевим лаком. Гель-лак — інноваційне покриття, яке тримається на нігтях на протязі двох-трьох тижнів, забезпечує глянцевий блиск та зміцнює нігті, даючи можливість кожній із нас відростити невелику довжину натуральних нігтів, навіть під гелевим покриттям. Крім того, чекати, поки лак висохне при гелевому покритті не потрібно, адже сушка гель-лаку виконується в спеціальній ультрафіолетовій лампі. Як проходить процедура покриття нігтів гель-лаком у салоні, розповімо далі.

 

Технологія покриття нігтів гель-лаком Насамперед майстер обробляє поверхню натуральної нігтьової пластини шліфувальною пилкою, аби видалити жир та блиск. Після цього на ніготь наносять знежирюючий засіб, який дозволяє підготувати ніготь до гелевого покриття. Далі на ніготь наносять базове покриття, щоби забезпечити найліпше скріплення нігтьової пластини зі штучним матеріалом та запобігти пігментації нігтя. Тепер саме час нанести кольорове покриття. Варто зазначити що сьогодні гелеві лаки випускають із блисками, шимерами, незвичайними фактурами та магнітами.

 

Також ці лаки використовують для дизайну нігтів. Однак щоб покриття гарно трималось, після кожного нанесення шару гель-лаку, його потрібно висушити в ультрафіолетовій лампі або LED-апараті. Надати гелевому покриттю дзеркального блиску допоможе використання фінішного засобу. Цей препарат також забезпечить міцність та стійкість манікюру. Після висушування верхнього покриття, майстер видаляє липкий шар і обробляє кутикулу спеціальним засобом. Багатьох жінок цікавить питання: скільки часу займає процедура гелевого покриття у салоні? Завдяки новітнім технологіям, відомі виробники гель-лаків випускають продукцію, яка полимерізується у світлодіодних апаратах всього за 30 секунд, що економить час майстра та клієнта. Тож процедура гелевого покриття нігтів займає всього 30 хвилин. Щодо зняття матеріалу, то ця процедура також займе всього 30 хвилин вашого часу: 10 хвилин гелевого покриття розм’якшується и за 20 хвилин повністю видаляється.

 

Для видалення гелевого лаку використовують спеціальні засоби або звичайну рідину для зняття лаку. На відміну від звичайної рідини, професійні засоби для видалення гелевого покриття містять вітаміни та кондиціонери, які запобігають шкідливому впливу розчинників на натуральні нігті. Після розм’якшення гелевого покриття, його легко видаляють за допомогою дерев’яної палички, не наносячи шкоди натуральним нігтям. Категорично не рекомендуємо знімати гель металічними інструментами, оскільки механічне пошкодження здатне надовго зіпсувати зовнішній вигляд нігтів.

 

Якщо на нігтях залишилась незначна кількість лаку, його можна видалити за допомогою м’якої пилки. На завершення першої частини огляду актуальних салонних процедур, варто зазначити, що гелеве покриття не тільки гарно виглядає на нігтях, але й надає можливості відростити натуральні нігті. Адже зміцнюючий гель, який входить у склад гелевого лаку ефективно зміцнює нігтьову пластину. Придбати гелеві лаки провідних брендів, таких як EzFlow, .ibd., SuperNail можна в нашій інтернет-крамниці за приємними цінами.


Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша) Огляд актуальних манікюрних послуг (частина перша)Вернуться назад