Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 5864
  • Автор: vico
  • Дата: 10-09-2014, 11:55
10-09-2014, 11:55

Які матеріали використовують для нарощування нігтів?

Категория: Статьи и советы , украинская версия

Якщо ви ще не встигли познайомитись із процедурою нарощування нігтів, то, мабуть ви відноситесь до тієї категорії жінок, які мають здорові і гарні нігті від природи. Що ж, ми щиро вітаємо вас! Однак навіть таким жінкам цікаво знати, як саме проводять нарощування нігтів та які матеріали використовують для цієї процедури. Ми залюбки задовольнимо вашу цікавість, якщо ви приділите трошки уваги нашій сьогоднішній публікації. Ну що, поговоримо?

Нарощування нігтів – інноваційна процедура, яка дозволяє виправити недоліки нігтів, збільшити їх довжину, скорегувати форму нігтьової пластини та створити унікальний дизайн манікюру. Завдяки процедурі нарощування, віднині кожна жінка може відчувати себе впевнено та привабливо за будь-яких обставин. Штучні нігті підходять абсолютно всім жінкам, незалежно від віку та національності. Саме тому нарощування нігтів є однією з найпопулярніших процедур манікюрної справи. 

 

Які матеріали використовують для нарощування нігтів?


 

Для створення штучних нігтів, сучасні майстри використовують такі матеріали, як гель та акрил. Гелеві нігті відрізняються міцністю та пластичністю, тому їм віддають перевагу як клієнти, так і майстри манікюру. Гель дає можливість майстру створити ідеальну форму та довжину нігтів та «замаскувати» недоліки натуральної нігтьової пластини. Однак щоби створити дійсно гарні гелеві нігті, майстрам необхідні тільки якісні матеріали. Більш того, для моделювання та дизайну нарощених нігтів потрібні спеціальні кольорові гелі, які дозволять створити неповторний малюнок або модний френч. 
Варто зазначити, що виробники продукції для нарощування нігтів прагнуть задовольнити всі потреби майстрів та клієнтів, тому пропонують вашій увазі і прозорі, і кольорові гелі для моделювання нігтів. Наприклад, гелі від американської компанії .іbd. дозволять вам втілити в реальність найсміливішу фантазію в дизайні та моделюванні штучних нігтів. Більш того, продукція цієї компанії відрізняється високою якістю і є лідером серед виробників матеріалів для нарощування нігтів по всьому світу. 

Які матеріали використовують для нарощування нігтів?


Окрім гелю, для нарощування штучних нігтів також використовують такий матеріал, як акрил. Акрилові нігті відрізняються ще більшою міцністю, ніж гелеві, тому їх доволі складно зламати. Більш того, акрилові нігті піддаються ремонту, є доволі еластичними і виглядають натурально. Варто зазначити, що акрилові нігті легко зняти самостійно за допомогою спеціального розчину.

Багато майстрів манікюру уникають роботи з акрилом, стверджуючи, що цей матеріал доволі «примхливий». Однак якщо використовувати високопрофесійні і якісні матеріали від EzFlow, то процес нарощування принесе масу задоволень, як майстру, так і клієнту.
Процедура нарощування нігтів, незалежно від вибору матеріалу, передбачає очищення нігтів, видалення кутикули і тільки потім формування форми і довжини за допомогою гелю чи акрилу. Після формування бажаної форми та довжини, нігті сушать під ультрафіолетовою лампою, до повного затвердіння матеріалу. Після цього майстер шліфує нігті та виправляє можливі недоліки і, по бажанню клієнта, створює дизайн на нігтях.

Якщо ви шукаєте професійні, якісні матеріали для нарощування нігтів, то вам варто завітати до нашої інтернет крамниці. Тут ви знайдете засоби для нарощування нігтів таких відомих компаній, як EZFlOW, China Glaze та іbd. Всі товари сертифіковані, та мають приємну ціну. Ви ще вагаєтесь?
Ми чекаємо саме на вас!

Які матеріали використовують для нарощування нігтів?

"Виктори" рекомендует.
china glazeЛаковая марка China Glaze была создана в самом сердце Голливуда.

China glaze - это безопасные для здоровья лаки. Они не содержат формальдегид, толуол, дибутилфталат.

На основе белой глины
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"