Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 2781
  • Автор: vico
  • Дата: 28-07-2014, 11:28
28-07-2014, 11:28

Як "виконується" манікюр з гель лаками?

Категория: Статьи и советы

Манікюром з використанням гель-лаків вже нікого не здивуєш, адже саме цей вид манікюру є найбільш популярним серед клієнтів салону краси. Манікюр з гель-лаком відрізняється своєю стійкістю, неймовірним блиском та надійним захистом нігтьових пластин. Завдяки покриттю гель-лаком, гарний манікюр протримається на протязі трьох тижнів.


Як виконується манікюр гель-лаками і чи можна зробити його самостійно, в домашніх умовах? Відповідь на ці питання шукайте в нашій сьогоднішній статті.


Манікюр з використанням гель-лаку рекомендується виконувати в салоні, тому як для нанесення гель-лаку в домашніх умовах вам знадобиться УФ-лампа. Якщо ви володієте навичками манікюрної справи і у вашому арсеналі інструментів є ультрафіолетова лампа, то радимо вам прислухатись до порад наших фахівців, для професійного виконання манікюру з гель-лаком.


Сама процедура нанесення гель-лаку на нігті проходить в декілька етапів:


Перший етап

Для початку вам необхідно підготувати нігті, надаючи їм бажаної форми за допомогою пилки для нігтів. Також обробіть кутикулу, використовуючи спеціальні засоби.


Другий етап

Відшліфуйте нігті за допомогою спеціальної пилки. Цей крок дозволить вирівняти нігтьову пластину і забезпечить рівномірне нанесення гель-лаку на нігті.


Третій етап

Продезінфікуйте нігті, використовуючи засоби, які містять клотримазол, що володіє протимікробним ефектом. Можна застосувати препарат Nail Prep Hand Sanitizer – антисептик у вигляді спрею.


Четвертий етап

Нанесіть на висушені нігті базовий прозорий гель, наприклад гель Clear Gel, який використовують для укріплення нігтьової пластини.

 

П’ятий етап

Після нанесення базового гелю, по черзі розташуйте пальці в УФ-лампі, витримайте зазначений час полімеризації – від трьох до п’яти хвилин.

 

Шостий етап

Після того як базовий шар гелю висохне, можна наносити гель-лак. Завдяки зручній кісточці, наносити гель-лак так само легко, як і звичайний, кольоровий лак.

 

Сьомий етап

Закріпіть гель-лак в ультрафіолетовій лампі. Час сушки гель лаків складає від трьох до шести хвилин, в залежності від кольору лаку.

 

Восьмий етап

Нанесіть повторно ще один шар гель-лаку, знову закріпіть його в УФ-лампі, а надмірні залишки лаку біля нігтьової пластини обережно видаліть.

 

Дев’ятий етап

Гель-лаки наділені неймовірним блиском. Потрібно нанести поверх гель-лаку UV Topcoat, який захистить лак від зовнішніх факторів та збереже стійкість манікюру.

 

Кінцевим етапом в манікюрі гель-лаками буде нанесення зволожуючого крему для рук.

Варто зазначити, що всі необхідні засоби для манікюру гель-лаком ви зможете придбати в нашій крамниці в місті Києві або на інтернет сайті нашої компанії. Вся продукція, представлена в наших магазинах є оригінальною і має сертифікати якості.

Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!


Записаться на курсы маникюра в Киеве можно по тел: (044) 592-13-02, (093) 795-23-20

Выбираем востребованную специальность мастера маникюра
Метки к статье: манікюр з гель лаками"Виктори" рекомендует.
china glazeЛаковая марка China Glaze была создана в самом сердце Голливуда.

China glaze - это безопасные для здоровья лаки. Они не содержат формальдегид, толуол, дибутилфталат.

На основе белой глины
г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"