Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 2753
  • Автор: vico
  • Дата: 9-09-2014, 13:16
9-09-2014, 13:16

Таємниці професійного манікюру: поради фахівців

Категория: Статьи и советы , украинская версия

Не зважаючи на популярність процедури нарощування нігтів, багатьом дівчатам до вподоби доглядати за своїми натуральними нігтями. Тому яскравий манікюр, незалежно від типу нігтів, завжди в тренді. Але як зробити дійсно гарний манікюр, який буде триматися на протязі довгого часу? Саме про це ми і розкажемо сьогодні.
Перш за все дуже важливо мати здорові та міцні нігті. Якщо ваші нігті не відрізняються міцністю, то їм варто приділити увагу. Кваліфіковані майстри радять придбати засоби для нігтів, які вирішать конкретну проблему. Наприклад, лікувальний засіб Natural Nail Treatment  от EzFlow або Seche Natural 

Таємниці професійного манікюру: поради фахівців


 

Таємниці професійного манікюру: поради фахівців


  допоможе вирішити проблему сухості та розшарування нігтів,  а антибактеріальне желе із серії Cuticle Care 
 

Таємниці професійного манікюру: поради фахівців

 

 – Ceticle Love  допоможе при сухій кутикулі. Якщо у вас виникли труднощі з відрощуванням нігтів, то зверніть увагу на закріплювач Seche Retain.
 Якщо ви являєтесь щасливою володаркою здорових нігтів, то вам необхідно всього лише підтримувати цю природну красу і час від часу доглядати за руками. При цьому якщо ви невпевнені у своїх силах, то ви завжди можете звернутись до кваліфікованого майстра і виконати манікюр та всі необхідні процедури для підтримання краси нігтів в салоні.

 Зверніть увагу на те, що у майстра манікюрної справи, до якого ви звернулись, обов’язково мають бути стерилізовані інструменти, чисті руки і акуратне робоче місце. Якщо майстер манікюру не задовольняє цим критеріям, то варто пошукати іншого. 
 З чого починається якісний манікюр? Звісно, з очищення нігтів. Щоби процедура пройшла максимально безпечно, радимо вам звернути увагу на європейській манікюр, який виконується без застосування ріжучих інструментів. Завдяки цьому манікюру ризик пошкодити шкіру біля нігтів та занести інфекцію повністю відсутній.

 При виконанні гарячого манікюру (з використання теплого крему чи лосьйону) варто зробити невеличку перерву перед нанесенням лаку. Річ у тім, що нігтьова пластина при гарячому манікюрі насичується вологою, тому їй потрібен час, аби вернутись в початковий стан. В іншому випадку уже через декілька днів лак буде відшаровуватись від нігтьової пластини, і манікюр буде зіпсовано. Варто зазначити, що професійні майстри радять наносити лакове покриття не раніше, ніж через добу після проведення гарячого манікюру.

 Щодо лакового покриття нігтів в цілому, то для яскравого і стійкого ефекту вам потрібно всього лише вибрати дійсно якісний засіб. Світові лідери лакової продукції використовують для своїх засобів неагресивні компоненти, безпечні для здоров’я. Наприклад, такі висококласні лаки, як China Glaze повністю задовольняють ці параметри та відрізняються широкою палітрою яскравих кольорів і практичністю у використанні. Також популярними на сьогодні є гель-лаки, які дозволяють відвідувати салон раз у два тижні, адже володіють неймовірною стійкістю лакового покриття. Ми радимо вам звернути увагу на гель-лаки Just Gel Polish от IBD, TruGel от EzFlow.

 Але і без гель-лаку можна добитися стійкості манікюру, якщо кінцевим етапом буде нанесення сушки-закріплювача лаку. Ці засоби захищають лакове покриття від механічних пошкоджень і подовжують красу та стійкість манікюру. Наприклад, захисне покриття для лаку EzFlow Fast Finish Top Coat, без сумнівів вас приємно здивує співвідношенням ціна-якість.

Таємниці професійного манікюру: поради фахівців


Ось і всі основні етапи проведення професійного манікюру, про які ми хотіли вам розповісти. Ну а всі вищезазначені засоби для манікюру ви завжди зможете придбати в нашій інтернет крамниці.
Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!
 

Таємниці професійного манікюру: поради фахівців


 
 

 
 


"Виктори" рекомендует.
china glazeЛаковая марка China Glaze была создана в самом сердце Голливуда.

China glaze - это безопасные для здоровья лаки. Они не содержат формальдегид, толуол, дибутилфталат.

На основе белой глины
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"