Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 1739
  • Автор: vico
  • Дата: 8-09-2014, 15:51
8-09-2014, 15:51

Європейській манікюр

Категория: Статьи и советы

При необережному виконанні класичного манікюру виникає ймовірність поранення і занесення інфекції під шкіру нігтьової пластини. Тому європейській манікюр став чудовою альтернативою класичному манікюру і набув популярності серед багатьох клієнтів манікюрного кабінету. Цей вид манікюру дозволяє більш дбайливо впливати на кутикулу та шкіру навколо нігтьової пластини, завдяки виключенню використання ножиць та кусачків. При виконанні європейського манікюру кутикулу не зрізують, а використовують спеціальні засоби для її розм’якшення, після чого просто відсувають за допомогою дерев’яної палички.


Завдяки делікатному впливу, європейській метод догляду за руками і нігтями набув популярності по всьому світу. Його також ще називають необрізаним манікюром.


Щодо техніки виконання європейського манікюру, то на початковому етапі вона подібна з класичним видом манікюру. Для початку виконується гігієнічна обробка рук, після чого видаляється старе лакове покриття і проводиться корекція форми нігтів за допомогою пилочки.

Після цього варто зробити ванночку для нігтів із додаванням мильного розчину та морської солі, та потримати в ній кінцівки рук на протязі 5-10 хвилин. Можливе також продовження процедури і без розмочування шкіри нігтів. Після, нігтьову пластину обробляють кремом, а на кутикулу наносять спеціальний розм’якшуючи засіб, в складі якого є фруктові кислоти. В завершення зайва шкіра та кутикула акуратно відсувається за допомогою палички із апельсинового дерева.

 

курсы маникюра киев

 

 

Останнім кроком в європейському манікюрі є полірування нігтів та покриття нігтьової пластини кольоровим лаком. Після висихання лаку, на кутикулу варто нанести спеціальний засіб або масло, які володіють властивістю укріплювати нігті та покращують живлення нігтьової пластини.

Варто зазначити, що при регулярному виконанні європейського манікюру, кутикула буде відростати значно повільніше. Тому нігті клієнтів з європейськім манікюром мають доглянутий вигляд на протязі тривалого часу.


Звернути увагу варто і на те,що основним призначенням кутикули є захист нігтя від інфекції та бруду. Тому при зрізанні кутикули зростає ризик зараження нігтя. Більш того, європейський манікюр – ідеальний варіант для тих людей, у яких шкіра біля нігтів дуже тонка або кровоносні судини розташовані дуже близько до поверхні шкіри.


Перевагою європейського манікюру також є те, що його можна виконати в домашніх умовах. Для цього варто придбати засіб для розм’якшення кутикули, пилочку, апельсинову паличку, а також крем та масло для кутикули. Однак якщо ви раніше не використовували європейській манікюр і зрізали кутикулу, то для стійкого ефекту вам знадобиться декілька процедур.


Ну а всі необхідні засоби для європейського манікюру ви завжди можете придбати в нашій інтернет-крамниці. У нас ви знайдете якісні засоби відомих брендів, а майстри компанії «ВІКТОРІ» з радістю допоможуть вам освоїти навички мистецтва сучасного манікюру.

Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!


В Компании Виктори проводится набор групп на курсы "Все виды маникюра" и "Педикюр".

Для более детальной информации и записи обращайтесь по тел.: 093-795-23-20, (044) 592-1302.

Приглашаем всех желающих посетить наши курсы!!

 

Метки к статье: Європейській манікюр"Виктори" рекомендует.
Популярные конструирующие гели .ibd.Популярные конструирующие гели .ibd.

Бренд №1 в гелевом наращивании ногтей в мире

Страна-производитель: США

В удобных ёмкостях 14гр, 30гр, 56гр и 95г.

100% гарантия качества

Компания Виктори" - официальный эксклюзивный дистрибьютор .ibd. в Украине

КУПИТЬ продукцию .ibd.
г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"