Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 2366
  • Автор: vico
  • Дата: 24-03-2015, 10:35
24-03-2015, 10:35

Догляд за інструментами для манікюру

Категория: Статьи и советы , украинская версия

Кожен майстер манікюрної справи час від часу стикається з проблемою очищення інструментів, з якими він працює. Адже будь-які кисті, пушери та інший інвентар потребує догляду. Крім того, саме від правильного очищення інструментів залежить їх строк «життя». Тож сьогодні ми хочемо поговорити про способи очищення пензликів, що використовують при нарощування нігтів.


Почнемо з того, що кисть будь-якого розміру, форми та призначення необхідно промивати після кожної процедури нарощування. Для цього варто придбати ванночку з пласким дном, аби ворсинки кисті змогли відкрити рідині доступ до залишків препарату.


Кисті, які застосовують для гелевого нарощування легко очистити за допомогою рідини для зняття липкого шару. Такий засіб є у кожного майстра манікюру, тож ви можете зекономити та полегшити процес догляду за інструментами. Однак для очищення кисті, що використовують при акриловому нарощуванні, потребуються додаткові процедури.

 

інструменти для манікюру

 


Розглянемо їх більш детально.


Спосіб перший — застосування мономеру в якості очищувача

Якщо у вас не залишись спеціального засобу для очищення кисті від акрилу, то ви легко можете скористатись мономером. Для цього після роботи з акрилом, занурте кисть у лік від на 5-10 хвилин. Однак зауважте, що мономер, який потрапив на ручку або металеву частину кисті може спотворити інструмент, тож будьте обережні. Після закінчення «купання» кисті, протріть її серветкою.


Спосіб другий — використання суміші з ацетону та мономеру

Цей спосіб передбачає змішування рідин у пропорції 1:1, після чого інструмент занурюють у ванночку на 5-10 хвилин. Варто зазначити, що таким способом очищувати кисті, які знаходяться у відносно запущеному стані не рекомендується.


Спосіб третій — очищення за допомогою ацетону

Звичайна рідина для знаття лаку також чудово розчиняє залишки акрилу. Однак недоліком цього засобу є те, що він пересушує структуру натурального ворсу, що може привести до пошкодження інструменту. Тож якщо вам все ж довелося скористатись цим способом, то після закінчення промивання кисті не витирайте її серветкою, а надайте можливість ворсинкам просохнути на повітрі. Після цього можна сполоснути кисті в мономері, аби повернути ворсинкам м’якість.

 

Варто зазначити, що використовувати для очищення кисті косметичні масла, шампуні, бальзами та рідину для миття посуду категорично заборонено, адже всі ці засоби просто спотворять ваш робочий інструмент.


Спосіб четвертий — застосування спеціальних засобів

Цим методом користуються провідні майстри манікюрної справи та рахують його найбільш щадним стосовно пензлів для акрилового нарощування. Рідина для очищення кисті називається «Brush Cleaner». Спеціально розроблений склад засобу не містить ацетону, ретельно та швидко розчиняє залишки акрилу, не пошкоджуючи ворсинки кисті. Крім того, в більшості цих засобів містяться живильні елементи, які «пожвавлюють» ворс. А враховуючи той факт, що професіональні пензлі коштують достатньо дорого, то економити на засобах для їх очищення — безглуздо. Тим паче, що ціни на браш клінери цілком адекватні. До того ж у виробників професійних кисточок для нарощування нігтів завжди є в асортименті й засоби для їх очищення, тож ви можете використовувати інструмент та очищувач одного бренду.

 

В нашій інтернет-крамниці ви можете придбати клінcери від от Super Nail, Ezflow й .Ibd, а також ознайомитись з іншою продукцією відомих брендів.

Завітайте до нас та відчуйте перевагу використання професійних засобів для манікюру на власному досвіді!


Вы так же можете записаться на «Курсы по наращиванию ногтей» тел: (093) 795-23-20

 


 
Метки к статье: інструменти для манікюру"Виктори" рекомендует.
Популярные конструирующие гели .ibd.Популярные конструирующие гели .ibd.

Бренд №1 в гелевом наращивании ногтей в мире

Страна-производитель: США

В удобных ёмкостях 14гр, 30гр, 56гр и 95г.

100% гарантия качества

Компания Виктори" - официальный эксклюзивный дистрибьютор .ibd. в Украине

КУПИТЬ продукцию .ibd.
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"