Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 4623
  • Автор: vico
  • Дата: 27-03-2015, 16:37
27-03-2015, 16:37

Гелевий манікюр із матовим покриттям TruGel Matte It від EzFlow

Категория: Статьи и советы

У попередніх наших статтях ми неодноразово розмовляли про фінішні покриття, які забезпечують більшу стійкість лаку та надають нігтям неймовірного блиску. Однак сьогодні ми пропонуємо вам познайомитись із новим, матовим фінішним засобом —TruGel Matte It, яке за лічені хвилини надасть нігтям матовості та зробить вас володаркою найсучаснішого манікюру. Крім того, його можна наносити навіть на гель-лак, що дозволяє вам не відмовлятись від улюбленої послуги та «носити» матовий манікюр протягом двох і більше тижнів. То що, поговоримо?


 

Гелевий манікюр із матовим покриттям TruGel Matte It від EzFlow Київ


 

Матове «фінішне» покриття — новинка в індустрії манікюру, що за 1,5 року стала дуже популярною серед відомих майстрів нейл-індустрії. Якщо ви прагнете поповнити ряди сучасних та модних дівчат, то у вашому арсеналі манікюрних приладь обов’язково повинно бути таке покриття. Однак щоби ваш манікюр виглядав не тільки трендовим, але й гарним, до такого «фінішу» потрібно звикнути. Незвичайний вигляд нігтів гарантовано!

Інноваційний засіб, що суттєво розширяє можливості дизайну нігтів — TruGel Matte It, стане в нагоді не тільки професійним нейл-майстрам, але й звичайним жінкам. Навіть найпростіший малюнок на нігтях із матовим фінішним засобом виглядає надзвичайно ефектним.

 

Так, за допомогою цього засобу ви можете створювати графічні малюнки, лаконічні крапки, надзвичайні візерунки та інше. Чудово виглядає манікюр в стилі «омбре» із застосуванням глянцевого та матового покриття. Крім того, він створює ідеальний оксамитовий ефект на звичайних лаках для нігтів. З таким покриттям манікюр в стилі «нюд» стає більш ніжним та природнім. Якщо ви прихильниця яскравого манікюру, але прагнете, щоб він виглядав більш стримано, то без матового покриття вам не обійтись. Навіть святковий манікюр з блисками буде виглядати зовсім по-новому, якщо поверх нього нанести матове покриття. І звичайно, TruGel Matte It на гелевому покритті виглядає ідеально!Спробуйте, вам неодмінно сподобається новинка.


Спосіб застосування на гель-лак

 

Гелевий манікюр із матовим покриттям TruGel Matte It від EzFlow Київ


 

Спочатку виконайте гігієнічний манікюр та нанесіть на нігті гелеве покриття в один шар. Далі, полімеризуйте нігтики в ультрафіолетовій лампі, після чого створіть дизайн за допомогою манікюрної кисті. Знову полімеризуйте нігтики в ультрафіолетовій лампі (одну хвилину) або свтілодіодному апараті (30 секунд). Після полімеризації видаліть липкий дисперсійний шар за допомогою без волоконної серветки та засобу від EzFlow Cleanse it! Наостанок покрийте нігті матовим засобом TruGel Matte It та зафіксуйте результат в ультрафіолетовій лампі. Таке фінішне покриття практично неможливо подряпати або зіпсувати, тож манікюр на нігтях буде триматись протягом двох-трьох тижнів. Надійний захист гарантований.

 

Ось і все! Модний, стильний та неймовірно гарний манікюр готовий, тож ви можете сміливо виходити «в люди»! Майстрам нейл-арту пропонуємо придбати TruGel Matte It від EzFlow та здивувати своїх клієнток новим манікюром. Придбати матове покриття можна вже сьогодні в інтернет-крамниці компанії «Вікторі» або у регіональних дистриб’юторів чи супермаркетах компанії. Завітайте до нас та переконайтесь у ефектності матового покриття TruGel Matte It від EzFlow на власному досвіді.

Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!
 
Метки к статье: Гелевий манікюр Київ"Виктори" рекомендует.
Популярные конструирующие гели .ibd.Популярные конструирующие гели .ibd.

Бренд №1 в гелевом наращивании ногтей в мире

Страна-производитель: США

В удобных ёмкостях 14гр, 30гр, 56гр и 95г.

100% гарантия качества

Компания Виктори" - официальный эксклюзивный дистрибьютор .ibd. в Украине

КУПИТЬ продукцию .ibd.
г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"