Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 3474
  • Автор: vico
  • Дата: 25-03-2015, 17:58
25-03-2015, 17:58

Швидкість, якість та чудовий результат із новими LED-гелями від .ibd.

Категория: Статьи и советы , украинская версия

Багатьом сучасним майстрам нігтьового сервісу знайома продукція американського бренду .ibd., що протягом багатьох років пропонує високоякісні гель лаки та гелі для моделювання, зміцнення та дизайну нігтів. Фахівці компанії .ibd. розробили як класичну гелеву систему, так і конкурсні гелі для французького манікюру, а також м’які еластичні гелі для зміцнення та відновлення нігтів та інше. При цьому гелі .ibd. та гель-лак полімеризуються не тільки у звичайних ультрафіолетових лампах, але й в світлодіодних LED-апаратах.


Завдяки фахівцям .ibd. сьогодні ви можете запропонувати своїм клієнтам французький манікюр із використанням камуфляжного гелю теплих та холодних рожевих відтінків, а також створити ідеальну «лінію посмішки» яскраво-білим гелем. Закріпити результат та надати нігтям неймовірного блиску допоможуть прозорі зміцнюючи та конструюючи гелі. Крім того, гелі .ibd. полімеризуються в LED-апаратах всього протягом однієї хвилини!Тож тепер ви зможете суттєво економити час своєї роботи.


Якість гелів .ibd. не залишає сумнівів, адже ці засоби володіють усіма необхідними властивостями: самовирівнювання, яскравий блиск, відсутність відшаровування та легкість у застосуванні. Ваші клієнти будуть носити неймовірно гарний манікюр від корекції до корекції! А ви, завдяки зекономленому часу в процесі роботи зможете приймати більше клієнтів та збільшити свій дохід.
Нову колекцію гель-лаків можна придбати вже сьогодні в інтернет-крамниці та супермаркетах компанії «Вікторі», або у регіональних дистриб’юторів.

Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!

 

 

Швидкість, якість та чудовий результат із новими LED-гелями від .ibd.Швидкість, якість та чудовий результат із новими LED-гелями від .ibd.Швидкість, якість та чудовий результат із новими LED-гелями від .ibd.Швидкість, якість та чудовий результат із новими LED-гелями від .ibd.Швидкість, якість та чудовий результат із новими LED-гелями від .ibd.Швидкість, якість та чудовий результат із новими LED-гелями від .ibd.Метки к статье: LED-гелі .ibd."Виктори" рекомендует.
china glazeЛаковая марка China Glaze была создана в самом сердце Голливуда.

China glaze - это безопасные для здоровья лаки. Они не содержат формальдегид, толуол, дибутилфталат.

На основе белой глины
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"