Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 1895
  • Автор: vico
  • Дата: 27-03-2015, 22:17
27-03-2015, 22:17

УФ-лампа: призначення та особливості вибору

Категория: Статьи и советы

Сучасна процедура нарощування нігтів та покриття нігтьової пластини гелевим лаком неможливі без використання ультрафіолетових апаратів. Гель-лак — речовина пластична, м’яка, тому потребує полімеризації. А завдяки ультрафіолетовим променям, якими наділені сучасні апарати для сушки покриття, надати нігтям міцного та гарного вигляду — справа декількох хвилин. Отже, якщо ви професійно займаєтесь нарощуванням нігтів, вам знадобиться ультрафіолетова лампа, при виборі якої варто звернути увагу на деякі важливі моменти. Про міцність, розміри, додаткові функції та рівномірність розподілу ультрафіолетових променів розповімо в нашій сьогоднішній статті.


 

УФ-лампа купить Киев


 

Обираючи УФ-лампу, перше, на що треба звернути свою увагу — міцність апарату. Це одна із головних характеристик апарату, яка вказує на швидкість роботи. Сьогодні у вільному продажу можна зустріти лампи міцністю від 9 до 54 Ватт. Ваш вибір залежить від того, яке навантаження на лампу ви збираєтесь виконувати, та як швидко потрібно полімеризувати гелеве покриття на нігтях. Якщо ви обираєте ультрафіолетову лампу для домашнього використання, то можна зупинить на апараті міцністю в 9 Ватт. Для салонного використання та великої кількості клієнтів радимо вам обирати ультрафіолетову лампу від 35 до 54 Ватт.

 

УФ-лампа купить Киев


 

Щодо розмірів ультрафіолетових апаратів, їх пoділяють на дві групи: для сушіння однієї руки або двох рук одночасно. Кожен майстер вирішує сам для себе, як йому зручно працювати (покривати дві руки клієнта відразу и сушити, або ж наносити гель на пальці однієї руки, а на час її сушки займатись іншою). До того ж зверніть увагу, що занадто великі лампи будуть займати достатньо багато вашого вільного простору на робочому солі.

Додатковими функція ультрафіолетових ламп являються таймер та вентилятор. Таймер дозволяє не перетримувати гель у лампі, що дає можливість не відволікатись на час і займатись подальшою роботою. До того ж таймер економить час служби ламп. Професійні майстри манікюру радять вибирати таймер на 60, 90 та 120 секунд.


Для рівномірного та якісного затвердіння гелю необхідно, щоби промені ультрафіолету розподілялись по всій поверхні нігтя. Досягти цього можна тільки якщо в апараті розташування лампочок буде правильним, а наявність фольги чи дзеркал посилить відображення променів. Незважаючи на те, що лампи із дзеркалами коштують дорожче, працюють вони більш якісно.

 

УФ-лампа купить Киев

 

В ультрафіолетовій лампі можуть бути вмонтовані одна або декілька люмінесцентних ламп. Якщо ви обираєте, то він працює на світло діодах. ДО речі, такі апарати мають безліч переваг: довше працюють без заміни ламп, безпечні для оточення та практично не нагріваються під час роботи, що економить енергію. Крім того, в LED апараті гелеве покриття полимерізується значно швидке, а час сушки займає декілька секунд.

Яку ж лампу обрати для роботи із гелевим покриттям? Наші фахівці радять вам використовувати для частого використання УФ-лампи міцністю від 36 Ват або LED апарати, які прослужать вам довгу службу. Однак ці апарати підходять лише для того покриття, яке містить у своєму складі LED активний компонент. Таку продукцію, як і ультрафіолетові апарати ви можете знайти в нашій інтернет-крамниці. Відомі бренди SuperNailIBDEzFlow запропонують ваш широкий вибір якісної продукції для вашої роботи.

 

http://www.victoryshop.com.ua/store/ibd/uf-apparati/

http://www.victoryshop.com.ua/store/ezflow/EF-apparati/


Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!

Вы так же можете записаться на курсы по наращиванию ногтейв киеве тел: (093) 795-23-20"Виктори" рекомендует.
г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"