Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 2799
  • Автор: vico
  • Дата: 1-07-2015, 11:59
1-07-2015, 11:59

Манікюр під діамант в стилі «Сніданок у Тіффані»

Категория: Статьи и советы

 Якщо ви, як і я полюбляєте старі фільми, а саме культову картину з Одри Хепберн в головній ролі — «Сніданок у Тіффані», то сьогодні у вас є чудова нагода зробити манікюр, на якому не гріх носити каблучку із діамантом. Ніжний, рожевий, повітряний, фарфоровий лак China glaze 70286 Diva Bride просто створений для цього образу.

 

Крім того, враховуючи що в нинішньому сезоні нюдовий манікюр знаходиться на піку популярності, цей лак нам знадобиться не одного разу. Тож знайомтесь — лак China glaze 70286 Diva Bride! Насамперед хотілось би зазначити, що бренд China glaze протягом багатьох років користується популярністю серед професійних майстрів манікюрного мистецтва, тому як відрізняється чудовою якістю, легкістю нанесення та неймовірно широкою палітрою кольорів. Щодо відтінку Diva Bride, то єдиний недолік його полягає в тому, що нанесений в один шар, він виглядає непривабливо.

 

Однак два шари покриття на нігтях виглядають дуже гарно, хоч іноді може трохи просвічувати вільний край нігтя, як би нагадуючи, що його можна використовувати в якості бази для французького манікюру. Та багатьом жінкам не доводиться використовувати додатково білий лак, тому як два-три шари ніжно-рожевого відтінку виглядають на нігтях по-особливому романтично. Зазначимо також, що назва цього відтінку перекладається як «діва-наречена», підтверджуючи мою теорію, що такий манікюр просто створений для пропозиції вийти заміж і надіти діамантову каблучку на палець. Блідо-рожевий фарфор, який не виходить за рамки свого кольору, відтіняє ніжну шкіру рук та подовжує нігтьову пластину.

 

Манікюр

 

 

 

Тож такий манікюр підійде до будь-якої форми та довжини нігтів. Крім того, особливістю цього лаку є те, що він володіє неймовірно яскравим глянцевим блиском. Тримається цей лак на нігтях від 5 до 7 днів, після чого починає трохи тертись на кінчиках пальців. Та навіть цей недолік дуже важко помітити, завдяки спорідненому із природним кольором нігтів відтінку лаку. Наносити лак China glaze 70286 Diva Bride фахівці радять на попередню базу, аби покриття лягло більш рівно. Крім того, якщо ви хочете, аби лак протримався якнайдовше, то останнім шаром покриття має бути захисний фінішний засіб. Ну а прикрасити такий манікюр можна будь-яким малюнком білого кольору, стразами та блисками, хоча і сам по собі лак виглядає дуже чарівно. Ви напевно цікавитесь, де можна придбати цей неймовірно ніжний лак та відчути його чарівну дію на власному досвіді?

 

Немає нічого простішого — відповімо ми, адже стати володаркою лаку China glaze 70286 Diva Bride можна не виходячи з дому. В нашій інтернет-крамниці ви зможете швидко замовити будь-який із лаків China glaze, та багато інших супутніх матеріалів для створення ідеального манікюру. Крім того, якщо у вас виникнуть питання щодо використання того чи іншого засобу, представлених в асортименті крамниці, наші консультанти радо допоможуть вам вирішити їх. Тож не вагайтесь і завітайте до нас вже сьогодні, аби перед весняним святом 8 Березня мати все необхідне для створення чудового манікюру.

 

І хто знає, може саме в це свято ви отримаєте пропозицію із діамантовою каблучкою?!

Хай щастить!

 







"Виктори" рекомендует.
Лучшее верхнее покрытие для лакаПопулярный американский журнал InStyle ежегодно проводит опрос своих модных читательниц и составляет независимый рейтинг лучших продуктов красоты.

Уже 18 лет подряд в категории «Лучшее верхнее покрытие для лака» побеждает знаменитая сушка-закрепитель Seche Vite.

В этом нет ничего удивительного, ведь сушка способна высушить все слои лака за считанные минуты, обеспечивая глянцевый блеск и долговечную носку.

Компания "Виктори" - эксклюзивный официальный представитель Seche в Украине

г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"