Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 4044
  • Автор: vico
  • Дата: 1-07-2015, 12:54
1-07-2015, 12:54

Сучасний нейл-арт

Категория: Статьи и советы , украинская версия

Сьогодні нейл-арт став цілою галуззю манікюрного мистецтва і припав до душі багатьом жінкам. Мистецтво декоративного манікюру та розпису нігтів на протязі останніх років користується великою популярністю серед професійних майстрів манікюру та звичайних домогосподарок. Адже як і будь-якому іншому мистецтві, в нейл-арті присутні класичні та модні тенденції, прості та складні схеми нанесення малюнку чи інших прикрас, які можна спробувати створити самостійно. Останнім часом доволі популярним являється поняття нігтьового пірсингу, із застосуванням стразів та інших деталей в манікюрі. Який він, сучасний нейл-арт та що треба знати створюючи декор на нігтях? На ці та інші питання ми пропонуємо знайти відповідь і нашій статті.


Сучасний нейл-арт


Доглянуті нігті — обов’язкова умова сучасного нейл-арту

Варто зазначити, що перед тим, як прикрашати нігті елементами декору, обов’язково треба провести гігієнічну або лікувальну процедуру, аби підготовити нігтьову пластину для подальших дій. Клієнтам, які бажають стати володарками довгих дизайнерських нігтів, варто запропонувати технологію нарощування нігтів та надати вже штучним нігтьовим пластинам необхідної форми та довжини. Не забувайте і про догляд за кутикулою, адже відросла частина біля нігтя спотворює нігті та навіть самий гарний дизайн не врятує цей дефект.

 

Засоби для нейл-арту, які використовують професійні майстри

В сучасному нейл-арті, для прикрашання нігтів застосовують такі матеріали, як блиски, стрази, фольгу, художні елементи, кольорові лаки, акрилові фарби та інше. Велика кількість різноманітних образів, направлень та стилів в цьому мистецтві поповнюється з кожним днем. Прості та складні малюнки, градієнтний та водний манікюр, «ікорний» та «оксамитовий» дизайн — ось неповний список того, що пропонує нам сучасний нейл-арт. Тож сьогодні ви можете дозволити собі практично все в манікюрі. Вам подобається романтичний стиль? Прикрасьте нігті ніжним квітковим малюнком! Збираєтесь на вечірку? У пригоді стане градієнт чи омбре! Хочете вразити подруг дизайнерським манікюром? Скористайтесь послугами майстрів нейл-арту, які створюють на нігтях унікальні візерунки, абстракцію та цілі картини.

 

Сучасний нейл-арт


Навчання нейл-арту в навчальному центрі «Вікторі»

Ну а якщо ви мрієте створювати всю цю красу самостійно, то вам варто завітати до навчального центру «Вікторі» і пройти професійне навчання по малюванню та моделюванню нігтів. На протязі 17 років компанія «Вікторі» випустила понад 25000 майстрів нігтьового сервісу, більшість із який працює в найкращих салонах краси. Кваліфіковані викладачі проводять курси із манікюру, моделюванню акрилових та гелевих нігтів, дизайну та ручного розпису, нарощуванню вій. Тож у нашому навчальному центрі ви зможете здобути будь-яку з омріяних професій.

 

Сучасний нейл-арт


Навчальний центр «Вікторі» — це творчі, креативні, талановиті викладачі, які неодноразово одержували перемоги на українських та міжнародних чемпіонатах. Крім того у процесі навчання ви будете використовувати виключно професійні матеріали та засоби для манікюру, таких відомих брендів, як EzFlow та .ibd. ну а придбати всі ці засоби для створення гарного манікюру ви можете вже сьогодні, завітавши до магазину компанії «Вікторі» або до інтернет-крамниці.


Сучасний нейл-арт


Подаруйте собі дизайнерській манікюр разом із «Вікторі»!


Вы так же можете записаться на «Курсы по наращиванию ногтей» тел: (093) 795-23-20

 


 

 
Метки к статье: Сучасний нейл-арт"Виктори" рекомендует.
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"