Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 2459
  • Автор: vico
  • Дата: 7-09-2015, 14:44
7-09-2015, 14:44

Розкриваємо таємниці швидкого та якісного манікюру

Категория: Статьи и советы

Розкриваємо таємниці швидкого та якісного манікюру

 

Увага чоловіків та впевненість в собі — основні бажання, які присутні у кожної сучасної жінки, незалежно від її віку. Адже виглядати ідеально та приваблювати погляди оточуючих людей прагне кожна із нас. Не останню роль у привабливому образі відіграють доглянуті руки, адже на них звертають увагу не в останню чергу. Крім того, судячи зі стану рук, можна скласти загальну думку про людину. Але як створити дійсно якісний манікюр, без допомоги професіоналів, та ще й в доволі короткий проміжок часу. Саме про такий манікюр ми й поговоримо в нашій сьогоднішній статті.


Як нанести лак на нігті максимально рівномірно?

Почнемо з того, що якісний манікюр не завжди складається лише зі стійкого покриття та модного кольору лаку. Привабливість манікюру в більшості випадків залежить від правильності нанесення покриття. Розкрити таємниці рівномірного манікюру пропонуємо вам далі.

Більшість жінок помиляється, вважаючи що бульбашки на нігтях при нанесенні лаку є ознакою неякісного лакового покриття. Насправді причина полягає в порушенні нанесення лаку.


Розкриваємо таємниці швидкого та якісного манікюру


Щоби отримати максимально якісний манікюр, слід врахувати наступні поради:


1. Не варто перед відкриттям флакону з лаком збовтувати його. Саме так! Багато дівчат роблять це задля того, щоби надалі лак не висихав та був однорідним. Однак професійні майстри манікюру стверджують, що після збовтування лак не тільки лягає нерівномірно, але й ще достатньо швидко засихає у флаконі. Тому найкраще, що ви можете зробити для себе та лаку — зігріти флакончик поміж долонь і лише злегка потрусити його зі сторони в сторону. Це дозволить лаку максимально довго залишатись рідким та покривати нігті рівномірно, без появи бульбашок.

 

2. Уникайте протягів або прямого потоку повітря під час нанесення лаку на нігтів. Не виконуйте манікюр поруч із вентилятором або під кондиціонером. В іншому випадку невеличкі бульбашки та нерівномірне покриття зіпсує вам настій. Також не варто сушити лак під струменем холодної воді. Вважається, що це прискорить затвердіння лаку, зробить покриття більш міцним та блискучим. Однак на практиці така дія приводить до утворення горбиків. Якщо вам потрібно якнайшвидше висушити лак, радимо вам скористатись спеціальною сушкою, наприклад, світовим бестселером — сушкою Seche Vite. Наносити цей засіб потрібно на ще невисохле лакове покриття. Глянцевий блиск та швидке висихання лаку вам забезпечено!


3. І останнє: перед нанесенням лаку впевніться, що ваші нігті сухі та знежирені. Якщо виконуючи гігієнічний манікюр, ви нанесли на нігті зволожуючий крем, то дочекайтесь, поки він повністю вбереться. Перед нанесенням лаку протріть нігті сухою серветкою.

Виконання таких простих правил зберігання та нанесення лаку допоможе вам завжди мати гарний манікюр, який буде приваблювати погляди. Пам’ятайте, що жіночі руки вважаються візитною карткою кожної із нас. Отже ми варті тільки найкращого.


Розкриваємо таємниці швидкого та якісного манікюру


Професіональні викладачі навчального центру «Вікторі» із превеликим задоволенням відкриють вам таємниці нігтьового сервісу в теорії та на практиці. Ну а замовити продукцію для професійного манікюру ви завжди можете у нашій інтернет-крамниці!

Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!


Розкриваємо таємниці швидкого та якісного манікюру 

Вы так же можете записаться на «Курсы по наращиванию ногтей» тел: (093) 795-23-20
"Виктори" рекомендует.
фартуки для мастеров ногтевого сервиса

Практичные и удобные фартуки для мастеров маникюра (ногтевого сервиса).

Продуманный дизайн и материал - для Вашего удобства и стильного вида в работе.

Мастера, которые работают в комфорте - получают удовольствие от своей работы, а клиенты всегда остаются благодарными и возвращаются вновь :)

Стоимость: 339 грн (розница)

Купить удобный фартук.

г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"