Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 2310
  • Автор: vico
  • Дата: 16-08-2015, 15:44
16-08-2015, 15:44

Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком

Категория: Статьи и советы , украинская версия

Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Якщо ви нещодавно розпочали свій шлях у сфері манікюрної індустрії у якості майстра ней-арту, то сьогоднішня стаття стане вам у пригоді. Поради професіоналів щодо правильного нанесення, видалення та зберігання гелевого лаку знадобляться усім майстрам манікюрної справи. То що, розкриваємо таємниці?

 

Догляд та зберігання Щоб ваш гель-лак прослужив вам якомога довше, за ним потрібно уважно доглядати. Не тримайте флакон з лаком біля сонячних променів та поблизу ультрафіолетової лампи. Річ у тому, що ультрафіолет висушує лак та завчасно полімеризує гель. А враховуючи те, що цей манікюрний продукт є гібридом гелю та лаку, то він може завчасно пересихати, при неналежному зберіганні. Створення гелевого покриття В процесі роботи з гель-лаком потрібно використовувати якісну ультрафіолетову лампу або LED-апарат потужністю не менше 36 Ватів. Менші показники потужності вимагають збільшення часу полімеризації. Тож якщо ви працюєте з УФ-лампою, то полімеризуйте нігті клієнтки не менше 1 хвилини. Для висихання гель-лаку в LED-апарат достатнього 30 секунд.

 

Технологія нанесення гелевого лаку включає в себе попереднє видалення блиску на нігтьовій пластині за допомогою шліфувальної пилки 240 грит. Після очищення нігтів від пилу, наносять тонкий шар дегідратору, аби знежирити пластину та підготувати її до наступного етапу. Після цього наносять Base Coat. Звертаємо вашу увагу на те, що базове покриття слід наносити до використання гелю, покриваючи нігті невеликою кількістю засобу та обов’язково обробляти торці та вільний край нігтя. Залишки препарату можна видалити поролоновим спонжем. Наступним етапом буде полімеризація базового покриття. І тільки після цього можна наносити перший шар кольорового гель-лаку, не забуваючи обробляти не тільки поверхню пластини, але й торці та вільний край нігтя. Знову сушимо нігті в ультрафіолетовій лампі та наносимо другий шар лаку. Після полімеризації останнього шару гелевого покриття наносимо топовий засіб, який надає нігтям гарного блиску.

 

Воно повинно повністю перекрити лак та висохнути в лампі. Останнім етапом створення гелевого манікюру є видалення липкого шару. Для цього змочіть серветку в спеціальному засобі, та легкими рухами зніміть його по направленню від кутикули до вільного краю. Наостанок обробіть кутикулу маслом та втріть його в шкіру. Видалення гелевого лаку Якщо ваш клієнт звернувся з проханням зняти гелевого покриття, то скористайтесь спеціальним засобом для видалення гелевого лаку. Змочіть ватний диск препаратом для зняття лаку, розташуйте його на нігтях та оберніть фольгою. Через 10 хвилин видаліть залишки покриття пластиковим пушером. Відполіруйте нігті, використовуючи пушера та масло по догляду за кутикулою. І на завершення: для того, аби ви впевнено працювали зі своїми клієнтами та пропонувати їм нові ідеї гелевого манікюру, радимо вам записатись на курс по роботі з еластичними гелевими лаками в навчальному центрі «Вікторі». Всю необхідну інформацію ви знайдете на нашому порталі.

 

Успіхів вам!

 

Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком Важлива пам’ятка майстрам, які працюють з гель-лаком


"Виктори" рекомендует.
Популярные конструирующие гели .ibd.Популярные конструирующие гели .ibd.

Бренд №1 в гелевом наращивании ногтей в мире

Страна-производитель: США

В удобных ёмкостях 14гр, 30гр, 56гр и 95г.

100% гарантия качества

Компания Виктори" - официальный эксклюзивный дистрибьютор .ibd. в Украине

КУПИТЬ продукцию .ibd.
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"