Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 3340
  • Автор: vico
  • Дата: 5-11-2015, 18:32
5-11-2015, 18:32

Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.?

Категория: Статьи и советы , украинская версия

Сьогодні про гелевий манікюр відомо всім. За останні роки він став невід’ємною частиною послуг кожного салону краси. Майстри нігтьового сервісу пропонують своїм клієнтам тисячі різновидів манікюру з використанням гель-лаку. Однак вирахувати професіонала можна за одним чітким критерієм: якщо ваш майстер використовує гель- лаки бренду EzFlow та .ibd., то ви в надійних руках. Адже професіонал в першу чергу турбується про задоволення та здоров’я свого клієнта, і тільки потім про фінансову сторону роботи.

 

А якщо він використовує дешеві матеріали в роботі, то це вже говорить про його зацікавленість тільки у своїй грошовій вигоді. Тож справні майстри гелевого манікюру просто зобов’язані створювати шедеври на нігтях клієнтки якісними засобами. Такими є гель-лаки EzFlow та .ibd. А чому вони заслужили таку повагу серед професіоналів, розповімо далі. П’ять «ЗА» гель-лаки EzFlow та .ibd   

 

По-перше, манікюр, створений за допомогою цієї продукції зберігає незмінно гарний вигляд протягом двох тижнів. Звісно, за умови, що майстер добросовісно та технічно виконав процедуру гелевого манікюру.

 

По-друге, гель-лаки EzFlow та .ibd не шкодять натуральним нігтям, тому не є травматичними.

Більш того, завдяки відсутності шкідливих домішок, ці засоби додатково доглядають за нігтями, тому після зняття гель-лаку руки виглядають неперевершено. Знову ж таки, за умови, що майстер видаляє гелеве покриття за технологією. Слід зауважити, що гелевий манікюр не потребує попереднього запилу нігтя, як при нарощуванні. Майстер тільки злегка знімає блиск з нігтів, використовуючи для цього шліфувальну пилку абразивністю 240 грит. Далі нігті обробляють базовим покриттям, наносять кольоровий лак і топову рідину. Ці засоби захищаюсь нігті від шкідливого впливу навколишнього середовища.

 

Тож не варто турбуватись про те, що гель-лак може нашкодити натуральним нігтьовим пластинам. Якщо ваш майстер використовує продукцію EzFlow та .ibd, то нігті в руках професіонала.

 

По-третє, гель-лаки можна наносити не тільки на натуральні нігті, але й на штучні. Тож сьогодні послугу гелевого покриття майстер манікюру може запропонувати абсолютно всім своїм клієнтам. Щоби лак тримався якомога довше на штучних нігтях, варто злегка зашліфувати їх та не використовувати базу. При видаленні гель-лаку з акрилових нігтів, рекомендується використовувати метод спилювання покриття, оскільки при використанні розчинника, верхній шар акрилу може пошкодитись.

 

По-четверте, завдяки супутнім засобам, які використовують в процесі створення гелевого манікюру, гель-лаки тримається достатньо довго, тож клієнт залишиться задоволений результатом. Наприклад, базове покриття Base Coat розроблено з урахуванням найміцнішого зв’язку між кольоровим гелевим лаком та нігтьовою пластиною. Цей засіб захищає ніготь від проникнення до нього кольорових пігментів лаку. А ось верхнє покриття, не тільки надає блиску манікюру, алей и захищає манікюр від відшаровування та сколів.

 

По-п’яте, продукція EzFlow та .ibd коштує набагато дешевше представлених сьогодні аналогів. Крім того, виробники гель-лаків потурбувались про їх зберігання і створили непрозорий флакон, куди не проникають ультрафіолетові промені. У флаконах лаків містяться металеві кульки для рівномірного змішування пігменту та збереження однорідної консистенції. Як ви вже змогли впевнитись, гель-лаки EzFlow та .ibd володіють масою переваг, тому стає зрозумілим, чому кваліфіковані майстри манікюрної справи обирають продукцію саме цих брендів.

 

Приєднуйтесь до команди справжніх професіоналів, обираючи якісну продукцію для створення гелевого покриття!

 


Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.?Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.? Чому професіонали обирають гель-лаки EzFlow та .ibd.?

 


 


"Виктори" рекомендует.
Лучшее верхнее покрытие для лакаПопулярный американский журнал InStyle ежегодно проводит опрос своих модных читательниц и составляет независимый рейтинг лучших продуктов красоты.

Уже 18 лет подряд в категории «Лучшее верхнее покрытие для лака» побеждает знаменитая сушка-закрепитель Seche Vite.

В этом нет ничего удивительного, ведь сушка способна высушить все слои лака за считанные минуты, обеспечивая глянцевый блеск и долговечную носку.

Компания "Виктори" - эксклюзивный официальный представитель Seche в Украине

м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"