Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Информация к новости
  • Просмотров: 4462
  • Автор: vico
  • Дата: 11-10-2015, 16:59
11-10-2015, 16:59

Французький манікюр гель-лаком

Категория: Статьи и советы

Цей вид нейл-арту на протязі декількох років є одним із найбільш популярних та жаданих серед клієнтів манікюрних салонів та дівчат, які роблять манікюр самостійно, в домашніх умовах. Однак далеко не всі жінки освоїли техніку френча досконало. Особливо труднощі виникають у випадку, якщо французький манікюр виконується з використанням гель-лаку. Сьогодні провідні фахівці навчального центру «Вікторі» розриють всі таємниці ідеального французького манікюру — класичного, «місячного» та інших різновидів.


Помічниками в створенні френчу гель-лаком стануть вже знайомі нашим читачам засоби американської компанії IBD. Поговоримо? Крок перший: підготовка нігтьової пластини Спочатку потрібно виконати гігієнічний манікюр, та запилити поверхню нігтя, аби гелеве покриття трималось якомога довше. Після цього на нігті наносять дегідратор IBD Dehydrate, який видаляє залишки вологи з нігтьової пластини. Наноситься він в невеликій кількості, є сумісним з будь-якими технологіями моделювання штучних та натуральних нігтів.

 

Крок другий: базове покриття На цьому етапі потрібно покрити нігті адгезивним бондером Bonder Gel, який також наноситься тонким шаром, в тому числі і на вільний край нігтьової пластини. Висихає на повітрі. І тільки після цього нігті покривають базовим гелем та полімеризують їх в LED-апараті 30 секунд. Крок третій: створення класичного французького манікюру Спочатку кожен ніготь покривають прозоро-рожевим гелевим лаком №10 від IBD. Наносять лак максимально тонким шаром, перекриваючи також торці нігтя. Після цього потрібно взяти пензлик для малювання «посмішки» френчу, змочити його в білому гель-лаку № 7 від IBD, та створити білу лінію від краю пластини до середині, а потім в протилежному напрямку.

 

Смужка повинна бути симетричною. Якщо у вас не виходить працювати з тонким пензликом, можна скористатись трафаретами для френчу. Недоліки та нерівності смужки легко видалити за допомогою плаского пензля, змоченого в рідині для зняття дисперсійного шару. Полімеризуємо нігті в LED-апараті 30 секунд. Крок четвертий: перетворюємо френч в «місячний» манікюр Якщо ви бажаєте доповнити французький манікюр елементами «місячного», то за допомогою тонкого пензлика промалюйте лунку біля основи нігтя та заповните її гелевим лаком білого кольору.

 

Знову полімеризуємо нігті в LED-апараті 30 секунд. За такою ж технологією ви можете створити французький манікюр в будь-якому кольорі: рожевому, синьому, червоному та ін.. Обов’язково перекривайте торці нігтів. Крок п’ятий: надаємо шику та блиску нігтям Щоб завершити створення французького чи «місячного» манікюру, потрібно скористатись фінішним прозорим покриттям UV Topcoat від IBD. Час полімеризації в LED-апараті складає 30 секунд. Залишилось лише видалити липкий шар і можна насолоджуватись результатом ідеального френчу.

 

Якщо ви бажаєте приєднатись до команди професіональних майстрів, то радимо вам записатись на курси створення французького манікюру гель-лаком, які проводять педагоги навчального центру «Вікторі». Всю представлену в статті продукцію компанії IBD ви можете придбати в нашій інтернет крамниці. Подаруйте собі гарний, довготривалий френч, створений власними руками! 


Французький манікюр гель-лаком Французький манікюр гель-лаком Французький манікюр гель-лаком Французький манікюр гель-лаком

"Виктори" рекомендует.
все для педикюра от Gena
Профессиональный педикюрный бренд Gena уже более 20 лет помогает ухаживать за кожей ног.

Gena широко использует натуральные компоненты, экстракты морских водорослей, для увлажнения и питания кожи, а также масло мяты, которое оставляет ощущение прохлады и снимает усталость.

Дезинфекторы, очищающие замачивания, соли для ванн, охлаждающие гели, скрабы, маски, кремы для ног – все это педикюрная линия Gena.

КУПИТЬ ТОВАР
 
г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"