Главная > Статьи и советы , украинская версия > Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.

Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.


3-12-2015, 14:00. Разместил: vico

Не таємниця, що гелеве покриття на нігтях, при правильній технології нанесення тримається протягом трьох тижнів. При цьому гель-лак за весь період «експлуатації» не втрачає блиску та не сколюється. Нігті, покриті гелевим лаком виглядають наЩо не так з гель-лаком? Працюємо над помилками. Не таємниця, що гелеве покриття на нігтях, при правильній технології нанесення тримається протягом трьох тижнів. При цьому гель-лак за весь період «експлуатації» не втрачає блиску та не сколюється. Нігті, покриті гелевим лаком виглядають натурально та доглянуто. До того ж таке покриття захищає нігтьову пластину. Однак іноді замість обіцяних двох-трьох тижнів, гель сколюється вже на третій день після нанесення. Тому сьогодні ми пропонуємо вам розглянути ймовірні помилки при створенні гелевого манікюру, та виправити їх.

 

Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.

 

Допоможуть нам в цьому провідні фахівці нігтьового сервісу. Чому гель-лак не тримається на нігтях? Професіонали нагадують, що для створення ідеального гелевого покриття, нігті мають бути рівними та повністю очищеними від пилу. Якщо нігтьова пластина розшаровується, потрібно надати їй форми пилкою для натуральних нігтів 180/240 грит. Радимо вам скористатись пилками EzFlow, які мають попит серед багатьох майстрів манікюру. На наступному етапі по бажанню клієнта можна зробити апаратний або європейській манікюр. Однак тут потрібно звернути увагу на те, що після використання кремів та кератолітиків, необхідно очистити нігті за допомогою засобу для знежирення. Якщо ви виконували мокрий манікюр, то перед нанесенням гель-лаку слід зачекати 10-15 хвилин, аби волога випарилась з нігтьової пластини. Далі видаляємо глянець з нігтів за допомогою бафу для натуральних нігтів. Якщо цей етап пропустити, то гель-лак буде сколюватись.

 

Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.

 

Також варто уникати контакту пальців з нігтьовою пластиною. Тепер необхідно обробити нігті дегідратором Ibd Gel Bonder PowerBond — засобом, який видаляє залишки жиру, пилу та вологи на нігтях. Випарюється самостійно. Для найефективнішого зціплення гелю з пластиною наносять праймер Ibd Stick Primer. Він не містить метакрилову кислоту та працює за принципом липкої смужки — забезпечує зціплення натурального нігтя з шаром гелю. Невелику кількість наносять на нігті та чекають, поки воно висохне самостійно. При створенні гелевого манікюру варто приділити увагу нанесенню базового гелю. Це основний етап в роботі з гель-лаками.

 

Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.

 

Базовий шар ibd Just Gel Polish Base Coat створює молекулярний зв'язок між природнім кератином натурального нігтя та штучним гелевим продуктом. Захищає нігті від проникнення кольорового пігменту. Наносити базу потрібно тонким шаром. Торці нігтя також обробляємо засобом. Після цього полімеризуємо нігті дві хвилини в ультрафіолетовій лампі 36 Вт або 30 секунд в LED-апараті. Працюючи з гелевими лаками потрібно враховувати деякі нюанси. По-перше, всі шари гель-лаку необхідно наносити максимально тонким шаром. В іншому випадку виникнуть такі проблеми: хвилі та вільному краю нігтя, бульбашки повітря, надрізи та інше.

 

Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.


По-друге, якщо перший шар гелевого лаку наноситься не рівномірно, то другий шар виправить всі недоліки. Не забувайте про торці. Кожен шар гелевих лаків полімеризуємо в в ультрафіолетовій лампі 36 Вт або 30 секунд в LED-апараті. Наші експерти радять працювати з гель-лаками Just Gel Polish. На завершення процедури потрібно нанести на нігті фінішне покриття. В компанії Ibd це Тор Coat. Фініш повинен перекривати повністю кольоровий лак. Сушити його потрібно в ультрафіолетовому апараті. Після цього видаляємо спеціальним засобом липкий шар на манікюрі, аби надати нігтям неймовірного блиску. І наостанок, наші експерти радять майстрам манікюру не економити на своїх клієнтах і використовувати в роботі базу, фініш та гель-лаки однієї фірми.

 

Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.

 

Це забезпечить стійкість покриттю, адже в кожній лабораторії розробляють систему безпосередньо для свого бренду, з урахуванням всіх особливостей засобів. А якщо ви працюєте з різними продуктами, то компоненти гелю можуть конфліктувати з речовинами фінішу та праймера. Враховуйте це також при роботі з гель-лаками. В нашій інтернет-крамниці ви можете придбати всі необхідні засоби для створення ідеального гелевого манікюру одного бренду. Тож радимо вам завітати до нас та переконатись у якості продукції на власному досвіді.

 

Що не так з гель-лаком? Працюємо над помилками.Вернуться назад