Курсы маникюра Киев.

Обучение маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц.
Все наши выпускники получают:
- международные дипломы;
- содействуем в трудоустройстве;
- постоянную скидку на
приобретение материалов;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Мы предлагаем обучение:
маникюру (все виды);
моделированию (наращиванию) ногтей;
покрытию ногтей гель-лаками;
дизайну ногтей;
ручная роспись ногтей;
повышение квалификации мастеров;
обучение по наращиванию ресниц;
подготовка к профессиональным
ногтевым конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Мы представляем только самые известные АМЕРИКАНСКИЕ БРЕНДЫ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Учебный центр Компания «ВИКТОРИ» – один из ведущих ногтевых учебных центров России и Украины по направлению дизайн ногтей. С первых дней своего существования (в 1996г.) компания готовит высококвалифицированных мастеров ногтевого сервиса. Качественное обучение обеспечивают высокопрофессиональные преподаватели, официально аттестованные компаниями EzFlow Nail Systems и .ibd. Professional Nail Systems, которые ежегодно подтверждают свою квалификацию. Преподаватели компании постоянно принимают участие в конкурсах и чемпионатах России, Украины, стран Балтии, Европы и Мира, а также является неизменными членами жюри многих российских, украинских и международных конкурсов рисунки на ногтях. Обучение проводится по эксклюзивным образовательным программам компаний EzFlow Nail Systems,.ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в небольших группах, на материалах и моделях, предоставленных Компанией.
Новости Компании "Виктори" Украина


Преподаватели УЦ "ВИКТОРИ"

Пиркулиева Ирина Андреевна
Алла_Кравченко_Киев
Баскакова_Яна_Севастополь
Пиркулиева Ирина Харьков Алла Кравченко Киев
Баскакова Яна СевастопольВовченко Алёна Николаев
Глебова Татьяна Чернигов
Готра Алеся Ужгород
Ирина Клапша Одесса


Ирина Клапша Одесса
Куликовская Елена Житомир
Ткачук Татьяна Винница
 
 
 

Школа маникюру «Вікторі»: професійна освіта


Професіоналізм важливий у будь-якій справі. Ви ж не звернетеся за допомогою до лікаря, який не має диплому про освіту? Більшість з нас не довірить лікувати свої зуби стоматологу, що тільки-но закінчує вчитися и невпевнено володіє інструментами. Навряд чи ми схочемо ще раз зустрітися зі спеціалістом, який вчиться на нас. За таким самим принципом слід обирати майстра манікюру. Тому що ми довіряємо йому не лише здоров’я та красу наших нігтів, а й наше благополуччя загалом.


Питання професійної кваліфікації спеціаліста по догляду за нігтями має таку ж актуальність як вибір висококласного лікаря. Ми бажаємо бути впевненими, що вийдемо з салону сяючими, привабливими і з якісним манікюром. Звичайно, клієнти дуже рідко запитують у свого майстра диплом про освіту чи цікавляться якістю матеріалів, що використовуються. Здебільшого, відвідувачі - це люди з інших сфер і нічого не розуміють у назвах фірм або рейтингу шкіл для підвищення кваліфікації. Але кожен з них добре усвідомлює, що зіпсовані нігті або занесена інфекція – це не просто неприємно, а ще й небезпечно. Тому професіоналізм перш за все!


Зараз спостерігається не зовсім позитивна тенденція – нові спеціалісти отримують інформацію та навички від подруг, знайомих майстрів. Вони починають працювати за принципом «бачили як робити, це не складно, і ми зможемо». Але чи все так легко? Звичайно, ні! Подруга (знайома, майстер), перш ніж розпочати практику, вивчила хімічний склад препаратів, посиділа 2-3 тижні в учбовому центрі, виконувала завдання під наглядом спеціалістів та найголовніше – по закінченню курсів отримала диплом, який надає їй право працювати. Лише за умови такого алгоритму попередніх дій можна брати на себе відповідальність за руки клієнта. До того ж не всі мають хист когось вчити.

 

Тому якщо ваша подруга вміє нарощувати нігті, це ще не означає, що вона зможе грамотно навчити вас робити те саме професійно. Окрім некваліфікованих дій таких «новеньких», небезпечно ще й те, що вони працюють з дешевими, неякісними матеріалами. Під час «навчання» вони вже зрозуміли, що таке економія і користуються такою змогою й надалі. Навіщо купувати перевірені, якісні засобі для нарощування та манікюру, якщо можна придбати китайські за ціною у два рази нижчою? Відповідь є дуже простою: щоб зберегти здоров’я нігтів своїх клієнтів, щоб уникнути відчуття печіння під час полімеризації гелю, щоб не було алергії на дешеві компоненті лаку. Відповідальність за ризик під час використання манікюрних товарів та за їх якість несе виключно майстер.


Ми хочемо закликати усіх бажаючих отримувати професійну освіту. Наші аргументи прозорі й практичні та, окрім багатьох інших нюансів, продиктовані нашою репутацією. Школа манікюру «Вікторі» багато років випускає спеціалістів по догляду за нігтями. Викладачі нашого учбового центру – переможці міжнародних конкурсів, володарі дипломів і активно працюють, щоб регулярно підтверджувати свій статус. Наші випускники отримують дипломи лише після здачі письмового та практичного іспиту. Диплом нашого учбового центру – офіційний документ і він надає право працювати не лише у нашій країні, а й за кордоном.


Окрім учбової діяльності, компанія «Вікторі» співпрацює з американськими фірмами, манікюрні товари яких є лідерами у всьому світі. Ми несемо безпосередню відповідальність (за умови навчання у нашому центрі та правильному використанні) за якість та безпечність продукції, що реалізуємо. Ми твердо знаємо і передаємо свою впевненість на практиці: за умови правильної роботи з акрилами та гелями
EzFlow та .ibd. штучні нігті ніколи не пожовтіють, не відстануть і не викличуть ніякого дискомфорту в клієнта. Ми навчаємо лише тому, в чому переконані самі.

Школа манікюру «Вікторі» - це професіоналізм та високий рівень освіти. Будьте впевнені у своїх висококласних знаннях, бо вони – основа вашої репутації.

 

 

преподаватели курсов маникюра Киевпреподаватели курсов маникюра Киев


 
Реклама от "Виктори"
г.Киев, пр-т.Гагарина д.23,15 этаж.
тел. (044)592-1302 с 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Сеть обучающих центров по маникюру, моделированиюи дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Компания "ВИКТОРИ"