Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 2122
  • Автор: vico
  • Дата: 1-08-2014, 11:37
1-08-2014, 11:37

Стати майстром манікюру з компанією «ВІКТОРІ» – мрія, втілена в реальність!

Категория: украинская версия

Ви давно мрієте про власний манікюрний салон, гарно малюєте на нігтях чи просто захоплюєтесь манікюром? Тоді досить мріяти – час діяти! Школа манікюру «ВІКТОРІ» чекає саме на Вас!

Навчальний центр Компанії «ВІКТОРІ» - ведучий нігтьовий центр Росії та України, спеціалізацією якого є дизайн нігтів. Створена в 1996 році, компанія «ВІКТОРІ» з кожним роком випускає все більше і більше висококваліфікованих майстрів манікюру.  Здобути якісну освіту в школі манікюру «ВІКТОРІ» допомагають високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані такими відомими компаніями, як EzFlow Nail Systems і ibd. Більш того, кожного року викладачі підтверджують свою кваліфікацію, тому в їх професіоналізмі сумніватись не має потреби. 

Навчальний центр Компанії «ВІКТОРІ» - ведучий нігтьовий центр


Викладачі школи манікюру «ВІКТОРІ» доволі часто приймають участь в конкурсах та чемпіонатах в Росії, України, Європи і всього світу. Варто відзначити і те, що вони являються членами журі міжнародних конкурсів малюнків на нігтях.
В школі манікюру «ВІКТОРІ» ви будете навчатись по ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems, ibd. Professional Nail Systems, Lash belong. В процесі навчання використовуються матеріалі і моделі цих компаній.

Навчальний центр Компанії «ВІКТОРІ» - ведучий нігтьовий центр


Школа «ВІКТОРІ» формує невеликі групи учнів і підходить до навчання кожного з них із максимальною увагою. Навчаючись у фахівців манікюрної справи, ви здобудете не тільки теоретичні знання, а й зможете використати свої знання на практиці. 

Варто зазначити, що на відміну від багатьох інших навчальних центрів манікюру, школа «ВІКТОРІ» включає в вартість навчання всі витратні матеріали. Наприкінці кожного курсу навчання ви будете здавати письмові та практичні екзамени, результати яких стануть підставою для отримання міжнародного диплому. З цим дипломом ви зможете працювати не тільки в Україні, але і за кордоном. 
Чудовий бонус, який пропонує школа «ВІКТОРІ» - знижка на придбання всіх необхідних матеріалів для подальшої роботи. Володарка дисконтної карти зможе придбати будь-яку продукцію в магазинах «ВІКТОРІ» по всьому світу.

Навчальний центр Компанії «ВІКТОРІ» - ведучий нігтьовий центр


Школа «ВІКТОРІ» - це понад 30 учбових центрів та спеціалізованих крамниць, розташованих не тільки на території України, але й в багатьох країнах СНД. Навчання в школі манікюру «ВІКТОРІ» пропонує вам оволодіти справою манікюру, педикюру, освоїти моделювання акрилових та гелевих нігтів, художнього розпису нігтів, дизайну з кольоровими акрилами або гелями, а також стати майстром нарощування вій. Причому на курси можуть записатись як вже дипломовані майстри, які хочуть підвищити свою кваліфікацію, так і новачки без будь-яких знань в області нігтьового сервісу.

Навчальний центр Компанії «ВІКТОРІ» - ведучий нігтьовий центр


Тож якщо ви давно мріяли навчатись у професіональних викладачів, весело і з користю проводити свій час і стати майстром манікюрної справи – то школа манікюру «ВІКТОРІ» допоможе втілити вашу мрію в реальність. Більш того, навіть якщо ви не прагнете працювати в сфері манікюру, здобуті знання в школі «ВІКТОРІ» дозволять вам створювати шедеври на власних нігтях і стали володаркою унікального манікюру без особливих зусиль. Тому ми радимо вам не сумніватись і не зволікати, а записатись на курси вже сьогодні. 

Навчальний центр Компанії «ВІКТОРІ» - ведучий нігтьовий центр


Дзвоніть нам! Школа манікюру «ВІКТОРІ» чекає на вас кожного дня!
Метки к статье: Навчальний центр Компанії «ВІКТОРІ»"Виктори" рекомендует.
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"