Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 3180
  • Автор: vico
  • Дата: 18-11-2014, 12:21
18-11-2014, 12:21

Підвищуємо кваліфікацію майстрів манікюру разом з навчальним центром «Вікторі»

Категория: украинская версия

Ви давно працюєте майстром манікюру, але хочете бути в курсі останніх тенденцій манікюрної справи і підвищити свою кваліфікацію? Тому вам однозначно потрібно завітати до навчального центру «Вікторі» та записатись на курси манікюру. Окрім підвищення своєї кваліфікації, по закінченню курсів ви зможете поділитись своїми знаннями чи стати професійним викладачем.


Курсы маникюра Киев


 

«Майстер- Дизайнер EzFlow» - унікальна освітня програма, яка включає в себе акрилове та гелеве моделювання нігтів по технології EzFlow. Більш того, ця навчальна програма пропонує вам освоїти файбегласс технологію та пройти курс дизайну нігтів гелем та акрилом. Ця програма націлена на аудиторію майстрів, з досвідом роботи не менше року. Також для професіоналів манікюрної справи є ще одна унікальна можливість підвищити свою кваліфікацію, запишавшись на курси по нарощуванню нігтів програми «Ми разом». Ця навчальна програма розрахована на аудиторію майстрів, які вже отримали дипломи по акриловому та гелевому моделюванню нігтів від інших компаній та дарує можливість освоїти технологію нарощування нігтів гелем та акрилом фірми EzFlow. Час навчання займає всього 3-5 днів, по закінченню яких ви отримаєте диплом з акрилового та гелевого моделювання нігтів міжнародного взірця. Більш детально про додаткові курси з нарощування нігтів навчального центру «Вікторі» ми розповімо далі.

Курсы маникюра Киев


 

Навчальний центр з манікюрної справи «Вікторі» - це курси навчання для професіоналів та майстрів, які вже працюють з акрилами, або курси дизайну кольоровими акрилами першого та другого рівня. Курси з нарощування нігтів по технології High Definition пропонують навчитись моделювати штучні нігті згідно із революційною акриловою системою HD. До цієї освітньої програми входить виконання французького манікюру та типсах та формах, а також подовження нігтьового ложе. При цьому курси займають всього один день, тож вам не доведеться брати відпустку на роботі. Курси з нарощування нігтів для професіоналів проводяться відразу по декільком темам, в залежності від ваших побажань. Це і файбергласс технологія, і СПА система EzFlow, і європейській манікюрі і TruGel.

Курсы маникюра Киев


 

«Дизайн кольоровими акрилами першого рівня» - це курси навчання манікюрної справи з використанням декількох колекцій акрилів від .ibd та EzFlow, ознайомлення з особливістю засобів, їх характеристиками та призначенням. Викладачі нашого центру навчать вас створювати фон, виконувати та обробляти елементи дизайну (абстракція, лінія, листя, стилізований френч, флористика, експрес та весільний дизайн). По закінченню курсів нарощування нігтів першого рівня, по бажанню, ви можете записатись на «Дизайн кольоровими акрилами другого рівня». Ця навчальна програма базується на комбінації вже вивчених та знайомих технік виконання дизайну нігтів. Тому тепер ви освоїте більш складні акрилові дизайні (весільний, флористика і стилізований френч).


Тож можна зробити висновок, що навчальний центр «Вікторі» надає можливість навчатись по різноманітнім програмам з нарощування нігтів, причому не тільки для професіоналів, але і для новачків. Більш детальну інформацію про розклад курсів навчання ви зможете зайти на нашому сайті або за телефонами, вказаними на сторінці.


Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!

Метки к статье: Курсы маникюра в Киеве"Виктори" рекомендует.
china glazeЛаковая марка China Glaze была создана в самом сердце Голливуда.

China glaze - это безопасные для здоровья лаки. Они не содержат формальдегид, толуол, дибутилфталат.

На основе белой глины
м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"