Курси манікюру Київ.

Навчання манікюру, моделювання та дизайну нігтів, нарощування вій.
Всі наші випускники отримують:
- Міжнародні дипломи;
- Сприяємо у працевлаштуванні;
- Постійну знижку на придбання матеріалів;
Скайп
COMPVICTORY
маркер
Ми Вам пропонуємо:
манікюр (всі види);
моделювання (нарощування) нігтів;
покриття нігтів гель-лаками;
дизайн нігтів;
ручний розпис нігтів;
підвищення кваліфікації майстрів;
навчання з нарощування вій;
підготовка до професійних
нігтьовим конкурсам;
Курсы маникюра в Киеве
Курсы маникюра
Дизайн ногтей
Маникюр на ногтях
Ногти фото
Ми представляємо тільки найвідоміші АМЕРИКАНСЬКІ БРЕНДИ.


 EzFlow .ibd. SuperNail
China Glaze Seche Gena
GiGi Ardell Lash beLong
Навчальний центр Компанія «ВІКТОРІ» - один з провідних нігтьових навчальних центрів Росії та України по напрямку дизайн нігтів . З перших днів свого існування (в 1996р.) Компанія готує висококваліфікованих майстрів нігтьового сервісу. Якісне навчання забезпечують високопрофесійні викладачі, офіційно атестовані компаніями EzFlow Nail Systems, Ibd. Professional Nail Systems, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію. Викладачі компанії постійно беруть участь у конкурсах і чемпіонатах Росії, України, країн Балтії, Європи та Світу, а також є незмінними членами журі багатьох російських, українських та міжнародних конкурсів малюнки на нігтях . Навчання проводиться за ексклюзивним освітнім програмам компаній EzFlow Nail Systems,. Ibd. Professional Nail Systems, Lash belong в невеликих групах, на матеріалах і моделях, наданих Компанією.
Новини Компанії "Вікторі" Україна


Информация к новости
  • Просмотров: 5498
  • Автор: vico
  • Дата: 29-01-2015, 09:32
29-01-2015, 09:32

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

Категория: украинская версия

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

 

 

Багатьом майстрам нігтьового сервісу в процесі роботи з клієнтами доводиться відповідати на безліч питань, щодо новинок манікюру. Крім того, далеко не всі майстри досконало вивчили технологію гелевого покриття, адже закінчити необхідні курси і програми з покриття нігтів гель-лаком можна не в кожному місті. Тож сьогодні ми пропонуємо вам знайти відповіді на найбільш цікаві та актуальні питання, щодо використання гелевих лаків американських брендів EzFlow та .ibd., в нашій статті.

 

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

  

Питання: Як довго тримається манікюр, створений за допомогою лаків EzFlow та .ibd.?

Відповідь: Такий манікюр зберігає свою красу на протязі двох тижнів, за умови, що майстер правильно виконає технологію нанесення гелевого покриття.

 

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

Питання:Наскільки безпечним і не травматичним є манікюр, створений за допомогою гелевого покриття?

Відповідь: Процедура гелевого покриття не шкодить натуральним нігтям, оскільки перед початком роботи ви лише злегка знімаєте блиск з натуральної нігтьової пластини шліфувальною пилкою абразивністю 240 грит. Будь-який із препаратів, якій застосовується на протязі всієї процедури — базове покриття, кольоровий гелевий лак або верхнє покриття, являються еластичними розчинними гелями (Soak Off), які не тільки не зашкодять нігтям, алей й захищають їх від зовнішнього впливу. Видалення гелевого лаку проводиться аналогічно видаленню будь-яких гелів: нігті обробляють спеціальною рідиною, яка розчиняє покриття. Більш того, у складі розчинника містяться спеціальні компоненти, які зволожують шкіру біля нігтя та нігтьову пластину. Зняття гелевого покриття займає всього 10 хвилин.

 

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

 


Питання: Чи можна покривати гелем штучні нігті?

Відповідь: Можна, тільки при нанесенні на штучні нігті гелевого покриття, потрібно злегка зашліфувати їх та не використовувати базове покриття. Варто зазначити, що при видаленні гелевого лаку з акрилових нігтів, його ліпше спилити, а не розчинити, оскільки верхній шар акрилу буде розчинятись під дією рідини Gel Remover.

 

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

 


Питання: Чи можна наносити гелеві лаки без базового або верхнього покриття?

Відповідь: Ні, не можна. Базове покриття Base Coat розроблено з урахуванням створення найміцнішого зв’язку між кольоровим гелевим лаком та нігтем клієнта. Крім того, базове покриття захищає натуральний ніготь від проникнення в нього кольорових пігментів гелевого лаку. Щодо верхнього покриття Top Coat, яке являє собою гель-силер, то він надає манікюру блиску та захищає гелевий лак від сколів та негативного зовнішнього впливу.

 

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

 


Питання: В чому перевага гелевих лаків EzFlow та .ibd. над тими, які вже представлені на ринку манікюрної індустрії?

Відповідь: По-перше, гелеві лаки цих відомих брендів коштують набагато дешевше представлених сьогодні аналогів в Росії та СНД. По-друге, технологи EzFlow та .ibd. виключили прозоре «віконце» у всіх флаконах гелевих лаків, аби зберегти консистенцію покриття від ультрафіолету. По-третє, всі гелеві лаки EzFlow та .ibd. містять металеві кульки для рівномірного змішування пігментів та інгредієнтів гелевого лаку. Таким чином, ви можете використовувати лак від початку до кінця, не турбуючись, що гелевого покриття змінить свій колір або консистенцію.

Оскільки це не всі питання-відповіді, які ми вирішили озвучити в статті, то продовження цієї теми шукайте в наступних публікаціях на нашому сайті. Щодо гелевих лаків, та інших супутніх засобів для манікюру відомих брендів EzFlow та .ibd., то купити їх ви можете в нашій інтернет-крамниці.

Завітайте до нас, адже ми чекаємо саме на вас!


Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

 


Продовжуючи відповідати на найбільш цікаві та актуальні питання щодо використання гель-лаків відомих брендів.

Питання:Якій термін придатності гелевих лаків?

Відповідь:Якщо ви будете дотримуватись всіх вимог, щодо зберігання гель-лаку, то він вам прослужить на протязі двох років. З моменту першого відкриття флакону радимо вам використовувати лак на протязі року.

 

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.

 


Питання:Які умови зберігання гелевого лаку до і після його першого відкриття?

Відповідь:Гель-лак варто зберігати в ящику манікюрного столика, щільно закривати флакон відразу після використання та уникати потрапляння на нього сонячних променів. Не залишайте гель-лак на сонці, оскільки це приведе до запустіння препарату. Під час роботи з ультрафіолетовим препаратом намагайтесь розташовувати гелеві лаки на протилежній стороні столика від апарату, і відразу закривайте флакон після використання лаку.

 

Питання:на яку кількість клієнтів розрахований один флакон гелевого лаку?

Відповідь: Як правило, одного флакону гелевого лаку, при умові нанесення відтінку у два шари, вистачить на 20 клієнтів. У випадку, коли відтінок достатньо щільний за консистенцією і наносить в один шар, то такого флакону вистачить на 30-35 клієнтів.

 

Питання: Якщо у мене немає можливості придбати ультрафіолетовий апарат 36 Ватів для роботи з гель-лаком, чи зможу я пропонувати гелеву систему своїм клієнтам?

Відповідь: Так, зможете. При використанні УФ апаратів міцністю менше 36 Ватів, час полімеризації гелевого покриття та супутніх препаратів збільшується в 1,5-2 рази.

 

Питання-відповіді щодо роботи з гель-лаками EzFlow та .ibd.


 

Питання: Чи можна виконувати корекцію гелевого лаку через 2,5-3 тижні?

Відповідь: Ні, не можна. Гелеве покриття через 2 тижні потребує повного видалення старого та за бажанням нанесення нового.

 

Питання: якщо гелевий лак протримався на нігтях клієнта всього пару днів, після чого відшарувався, то яка причина цієї неприємності?

Відповідь: Тут питання не в якості матеріалу, а в порушенні технології. Не зважаючи на легкість використання гель-лаку, все ж не варто забувати, що вся система гелевого покриття нагадує трьохфазну систему. Зверніть увагу на нанесення базового покриття, яке має покривати ніготь тоненьким шаром. У випадку, якщо ваш апарат менше 36 Ватів, час полімеризації необхідно збільшити в 2 рази, адже дуже часто не просушене або не правильно нанесене базове покриття стає причиною недовговічності лаку. При дотриманні технології гелевий лак тримається на нігтях не менше 14 днів.

 

Питання: скільки приблизно коштує манікюр гелевими лаками Gelez та Gelac в салоні краси?

Відповідь: Як правило, вартість двотижневого манікюру в 1,5-2 рази дорожче звичайного.

Зверніть увагу, що навчитись наносити гель-лаки правильно ви можете відвідавши безкоштовні семінари або платні майстер-класи за технологією роботи із TruGel та JustGel. Ну а придбати чудові гель-лаки відомих брендів ви завжди можете у нашій інтернет-крамниці.

Подаруйте своїм клієнтам якісний двотижневий манікюр із системою TruGel та JustGel!


"Виктори" рекомендует.
фартуки для мастеров ногтевого сервиса

Практичные и удобные фартуки для мастеров маникюра (ногтевого сервиса).

Продуманный дизайн и материал - для Вашего удобства и стильного вида в работе.

Мастера, которые работают в комфорте - получают удовольствие от своей работы, а клиенты всегда остаются благодарными и возвращаются вновь :)

Стоимость: 339 грн (розница)

Купить удобный фартук.

м.Київ, пр-т.Гагаріна д.23, 15 поверх.
тел.(044)592-1302 з 10:00 до 17:00
E-mail: kiev@victoryco.ru
Мережа навчальних центрів з манікюру, моделірованіюі дизайну нігтів, нарощування вій
Компания "ВИКТОРИ"