Главная > украинская версия > Квадратна форма нігтів: як зробити?

Квадратна форма нігтів: як зробити?


28-01-2015, 19:14. Разместил: vico

Курсы маникюра Киев

 

 

 

Сучасну жінку важко уявити без гарного та стильного манікюру. Завдяки інноваційній послузі нарощування нігтів, стати володаркою міцного та привабливого манікюру може кожна з нас. Однак навіть якщо у вас немає часу відвідувати манікюрний салон, зробити модний у 2015 році манікюр можна і самостійно.

Багатьом із нас відомо, що в нинішньому сезоні в тренді нігті овальної та квадратної форми середньої довжини. Тому сьогодні ми хочемо навчити вас створювати стильний квадратний манікюр на нігтях. Про те, як надати квадратної форми нігтям, та який дизайн підійде такому манікюру, розповімо далі.

Плюси та мінуси квадратної форми нігтів

 

Курсы маникюра Киев

 

 


Перевагами квадратної форми нігтів є те, що вона візуально робить пальці довшими. Також така форма нігтів сприяє укріпленню нігтьової пластини та ідеальна для створення френчу. Тож якщо ваші нігті не відрізняються міцністю — квадратна форма допоможе відновити їх здоров’я та сприятиме відновленню нігтьової пластини. Крім того, навіть якщо нігті почнуть розшаровуватись, підкоригувати форму можна за допомогою пилочки. Фахівці центру «Вікторі» радять звернути увагу на високоякісні та безпечні пилки американського виробника EzFlow які відомі своєї міцністю, довговічністю та здатністю надавати чудової форми як природнім, так і штучним нігтям.


Варто зазначити, що квадратна форма нігтів підходить не всім. Так, дівчатам із короткими пальчиками та великими долонями не варто надавати нігтям квадратної форми. Відмовитись від цієї форми варто і тим, у кого дуже тонкі та довгі пальці, адже квадратна форма візуально подовжує пальці рук, що з естетичної точки зору виглядає не дуже гарно.

 

Курсы маникюра Киев

 

 


На нарощених нігтях квадратна форма виглядає дуже гарно, однак тільки на коротких, або на середньої довжини нігтиках. Річ у тому, що при відростанні, ніготь буде вигинатись вниз, а бокові сторони стануть схожими на дугу. Таким чином, довгі квадратні нігті скоріше нагадують пальці баби Яги, аніж стильний манікюр.


Технологія створення квадратної форми нігтів

Щоби надати нігтям квадратної форми, слід зробити наступне:

· уявно розділіть нігтьову пластину на дві однакові частини;

· за допомогою пилки почніть спилювати відрослу частину нігтя від краю до середини, рухаючись виключно в одному направленні. Повторіть рухи з другої сторони, добиваючись відповідності спиляних половинок між собою;

· краї коротких пластин закругліть.

 

Курсы маникюра Киев


 

Дизайн квадратних нігтів

Після того, як ви надали квадратну форму нігтям, їх варто гарно оформити. Для дизайну квадратного манікюру можна скористатись всім знайомим французьким манікюром, завдяки якому ручки будуть виглядати акуратними та доглянутими. Однак для того, щоби френч на квадратних нігтях виглядав ідеально, лінія посмішки не повинна бути занадто широкою. Надати французькому манікюру оригінальності можна за допомогою малюнку чи страз на безіменному пальці.

Однотонне покриття також гарно виглядає на квадратних нігтях. У 2015 особливо трендовими є гель-лаки глибокого червоного, сливового та винного кольорів. Знайти модні гель-лаки можна в нашій інтернет-крамниці, в розділі SuperNail. Для майстрів манікюру в нашій інтернет крамниці представлено багато засобів-помічників, за допомогою яких виконати стильне нарощування дуже просто. Тож не гайте часу та завітайте до нас, щоби придбати якісну та сертифіковану продукцію і відчути на власному досвіді переваги професійного манікюру.


Запис на «Курси манікюру в Києві» по тел.: (044) 592-13-02, (093) 795-23-20Вернуться назад